POZNAŃSKIE TARGI MEBLE POLSKA 2020

sie
20

Poznańskie Targi Meble Polska 2020 to ponad 500 firm i marek, wszyscy wiodący producenci mebli z Polski zainteresowani rozwojem, producenci z krajów sąsiednich, tysiące profesjonalnych zwiedzających z Polski i zagranicy – światowa branża meblowa znów spotkała się w Poznaniu.

Między 25 a 28 lutego 2020 roku, Międzynarodowe Targi Poznańskie zamieniły się – jak zapewniają organizatorzy – w największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. MEBLE POLSKA to największa i najbardziej kompleksowa prezentacja oferty polskiego przemysłu meblowego, a także jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji polskiego eksportu mebli. W tych największych kontraktacjach meblowych w naszej części Europy co roku uczestniczą hurtowi dystrybutorzy mebli z blisko 70 krajów. Co trzeci zwiedzający pochodzi z zagranicy. Wśród wystawców są wszyscy najważniejsi polscy producenci mebli tapicerowanych oraz skrzyniowych. Obok korzystnych cenowo mebli z płyty meblowej na stoiskach można było zobaczyć także meble z litego drewna oraz inne meble z segmentu high-end. Ekspozycję uzupełniła bogata oferta materacy.

Podczas targów prezentowane były oferty producentów mebli dla różnych instytucji. Ponadto zostały przedstawione elementy wyposażenia dla różnych pomieszczeń i obiektów, w tym m.in meble mieszkaniowe, kuchenne, stylizowane, ogrodowe i turystyczne oraz meble do pomieszczeń użyteczności publicznej np. apteczne, biurowe, hotelowe czy szkolne. Obok polskich producentów pojawiły się produkty firm zagranicznych, pochodzących z Belgii, Białorusi, Chin, Chorwacji, Estonii, Irlandii, Litwy, Łotwy, Rosji, Słowacji, Ukrainy i Włoch.

Targom Meble Polska towarzyszyły Targi Wnętrz HOME DECOR o podobnym profilu, wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowemu ARENA DESIGN, podczas którego odbywały się wykłady światowych gwiazd wzornictwa i projektowania, oraz targi dekoracji i florystyki SPECIAL DAYS. Na ekspozycji ARENA DESIGN można było zobaczyć dwie nowe wystawy prezentujące najlepsze polskie projekty: FORMY PRZYSZŁOŚCI – STREFĘ POLSKICH PROJEKTANTÓW oraz strefę WIZJONERZY POLSKIEGO WZORNICTWA. Pierwsza pokazywała najciekawsze projekty polskich projektantów, druga poświęcona była prezentacji polskich marek stawiających na wzornictwo wizjonerskie, odważne i innowacyjne.

To były intensywne 4 dni…Targi te były dla nas możliwością zapoznania się z kolekcjami na nowy sezon, spotkania liderów rynku i zawarcia biznesowych kontaktów. Spotkaliśmy się z naszymi obecnymi i przyszłymi partnerami, wymieniliśmy doświadczenia i przyjrzeliśmy się z bliska tegorocznym trendom w projektowaniu. Odbyliśmy niezliczoną ilość interesujących rozmów – za wszystkie bardzo dziękujemy!

Jest nam ogromnie miło, że po raz pierwszy współtworzyliśmy to niesamowite wydarzenie, uczestnicząc w nim jako wystawcy. Nasze stoisko spotkało się z dużym zainteresowaniem, za co serdecznie dziękujemy.

Targi Meble Polska- „Nigdzie na świecie nie można w jednym miejscu zobaczyć, innej tak kompleksowej wystawy polskich producentów mebli.”

Zapraszam do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Copyright © 2021 DZ Design - Daria Mixtacka