ZATRZYMAĆ LATO NA DŁUŻEJ

sierpień
20

Połowa wakacji, piękna pogoda i wielkie słońce sprawiają, że jesteśmy w cudownych nastrojach, cieszymy się każdym promieniem gorącego słońca, ale i kolorami, które serwują nam barwne ogrody, tak piękne o tej porze roku. Strach pomyśleć co przyniesie już w zasadzie niedługo nasza polska jesień. Ale póki co warto delektować się tymi nawet najdrobniejszymi doznaniami. Chociaż mamy dla Państwa receptę jak zachować ten nastrój, atmosferę, i barwy lata we własnym wnętrzu. Można to zrobić chociażby, tak drobnym zabiegiem jakim jest tapeta, lub okładzina na ścianę.

Dzisiaj chcę zaproponować Państwu dekoracje ścienne pochodzące od renomowanej marki Designers Guild, która od wielu lat projektuje materiały wyposażenia wnętrz, takie jak tapety, tapicerki, zasłony, tkaniny, narzuty. Dzięki tapetom Designers Guild, każde wnętrze zyskuje unikalny i stylowy charakter, który długo pozostanie aktualny mimo zmieniających się trendów w aranżacji wnętrz. A niemal w każdej kolekcji znajdziemy tapety, które kolorami i wzorami wprowadzą letni nastrój do Państwa domu.

Firma Designers Guild została założona przez brytyjską projektantkę Tricię Guild w 1970 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży, pasja i filozofia biznesu Designers Guild, będąca połączeniem kreatywności i innowacji z najwyższych poziomów jakości, zagwarantowało sukces marki nie tylko w Wielkiej Brytanii ale i na całym świecie. Ogromna radość jest również dla nas móc proponować Państwu produkty właśnie tej marki w naszym Salonie w Koninie. Gwarantujemy, że są to ekskluzywne i oryginalne rozwiązania do wnętrz, doskonale sprawdzające się zarówno w domach czy mieszkaniach, jak i nowoczesnych i luksusowych pomieszczeniach komercyjnych czy hotelach.

W ofercie naszego Salonu znajdą Państwo kilka kolekcji tapet brytyjskiej firmy Designers Guild. W zależności od rodzaju kolekcji, dostępne są modele zarówno o subtelnych motywach roślinnych, jak i wersje o geometrycznych wzorach inspirowane chociażby kubistycznymi projektami. Cechuje je zazębiające geometryczne kąty oraz liniowe kreski. Delikatne i zachwycające warianty w starannie wykonane pióra, delikatne motyle, czy muszle. Znajdą Państwo również tapety w kwiaty, które wyglądają jak malowane. Oferujemy także tapety jednokolorowe, charakteryzujące się wyjątkową uniwersalnością, które dostępne są zarówno w stonowanych, jak i bardziej żywych odcieniach. Oszałamiające murale starannie wykonane, pełne detali tajemnicze ogrody, na tle dynamicznego, otwartego nieba, które wyglądają jakby zostały namalowane akwarelami. Oferowane tapety należą do rodzaju tapet fizelinowych, odznaczających się wysoką wytrzymałością i łatwością kładzenia, co pozwala na ograniczenie powstawania zniszczeń czy przedarć. Każdy z proponowanych przez nasz Salon w Koninie produkt marki Designer Guild  został zaprojektowany i wykonany z najwyższą starannością. Właśnie ta dbałość o detale sprawia, że zastosowanie tapet, tkanin tej marki we wnętrzu gwarantuje wysoką estetykę, oryginalność i niepowtarzalny charakter pomieszczenia.

Zapraszam, aby zobaczyć wszystkie kolekcje tapet, tkanin firanowych, tkanin zasłonowych, oraz tapicerskich w naszym Studio, które mieści się w Koninie przy ul. Zakładowej 5.

 

Copyright © 2021 DZ Design - Daria Mixtacka