Częste pytania


Współpraca z projektantem pozwala zaoszczędzić wiele czasu, który musimy poświęcić na poszukiwania zarówno inspiracji jak i materiałów, których wymaga projektowanie wnętrz. Dobry projektant wnętrz to osoba, która łączy swoja fachową wiedzę, wyczucie smaku i estetyki z naszymi wyobrażeniami o pięknym, harmonijnym i funkcjonalnym wnętrzu.

Współprace można rozpocząć w każdym momencie budowy czy remontu. Radzimy jednak zrobić to na początku decyzji o kupnie mieszkania, bądź budowie domu. Daje Nam to większe możliwości do wykonania funkcjonalnego i indywidualnego projektu dostosowanego do wymagań i potrzeb Naszego klienta.

Projektowanie i aranżacja wnętrz to wieloetapowy proces mający na celu uzyskanie pięknej, wygodnej, harmonijnej przestrzeni, która odzwierciedli potrzeby i styl życia właściciela. Koszt za projekty wnętrz jest zależny od wielkości projektowanej powierzchni, a także potrzeb Inwestora. Cały zakres projektu dostosowany jest do budżetu jakim dysponuje klient.

Dzięki takiej współpracy w wielu przypadkach można uniknąć zbędnych wydatków związanych z zakupem nieodpowiednich lub nieprawidłowo dobranych materiałów. Wielokrotne wizyty w sklepach z wyposażeniem wnętrz, poszukiwania materiałów do odpowiedniego wystroju wnętrz to ogromne „pochłaniacze czasu” które dzięki współpracy z projektantami mogą zostać ograniczone do niezbędnego minimum. Wskazanie konkretnych, cenowo atrakcyjnych i funkcjonalnych materiałów wyposażenia wnętrz pozwoli Państwu na naprawdę duże oszczędności.

 

Copyright © 2021 DZ Design - Daria Mixtacka