Please enable JS

MATERACE

Można się spierać czy łóżko ważniejsze, czy materac, ale nie ulega wątpliwości, że muszą być wygodne. Zdrowy sen to dobry materac, a te można u nas przestestować osobiście w Salonie Snu w Koninie przy ulicy Zakładowej 14.TEMPUR

Materac, który został idealnie dobrany do potrzeb użytkownika, to gwarancja efektywnego, zdrowego i komfortowego snu. Tą filozofią marka TEMPUR® kieruje się od początku istnienia – to synonim jakości i wygody. Materace wykonane są z nowoczesnych materiałów przy wykorzystaniu technologii NASA! Dodatkowo, szeroki wachlarz dostępnych modeli, rozmiarów oraz wypełnień sprawia, że każdy użytkownik z łatwością wybierze najlepszy dla siebie materac. Najlepszy, czyli taki, który zapewni odpowiednie ułożenie kręgosłupa i tym samym nie spowoduje późniejszych komplikacji zdrowotnych związanych z układem ruchu.


Strona producenta: tempur.com


MOLLYFLEX

Od wczesnych lat osiemdziesiątych Mollyflex dba o komfort snu. Cechuje ich doświadczenie i pasja. W ofercie można znaleźć materace piankowe i poduszki piankowe, które są ergonomiczne. Tworzone są z myślą o klientach i ich spokojnym, nieprzerwanym śnie. Materace wykonywane są z wykorzystaniem najlepszych włoskich materiałów i innowacyjnych technologii. Cel to zapewnienie konsumentom wytrzymałych, wygodnych artykułów gwarantujących bezpieczny, regenerujący wypoczynek.


Strona producenta: mollyflex.pl


MAGNIFLEX

Firma Magniflex buduje swoją jakość przez 60 lat i w tym czasie zdobyła znaczącą pozycję w dziedzinie zdrowego snu. Włoskie materace Magniflex spełniają wysokie wymagania klientów różnych kultur i potrzeb, z jednym wspólnym celem: zapewnienie dobrego samopoczucia, relaksu i najwyższej jakości wypoczynku.


Strona producenta: magniflex.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Potrzebne dodatkowe szczegóły? Porada w aranżacji? Skontaktuj się z nami.