Please enable JS

STOŁY, KRZESŁA, KOMODY I INNE

Poniżej przedstawiamy część oferty firm meblowych, które można nabyć w naszym salonie. Pełna oferta oraz katalogi marek meblowych w Salonie - ulica Zakładowa 14 w Koninie.BIZZARTO

Marka powstała z miłości do designu. Tworzymy meble, które sami chcielibyśmy mieć, i na których chcielibyśmy wypoczywać. Po pierwsze wygląd, dlatego przykładamy ogromna wagę do wzornictwa. Po wtóre – wygoda, a naszą filozofią jest proponować wygodę. Po trzecie funkcjonalność. Większość kolekcji Bizzarto jest modułowych to oznacza, że można z nich tworzyć zestawienia – narożniki, sofy – o wielkościach i kształtach dopasowanych do potrzeb i wymagań rodziny.


Strona producenta: bizzarto.com

BEFAME

Kiedy połączymy pasję, kreatywność i doświadczenie, dzieje się magia. Pasja powoduje, że kochamy to, co robimy, a nasze meble mają duszę i wyczuwalny charakter. Kreatywność pozwala nam tworzyć meble, obok których nie sposób przejść obojętnie, które wyróżniają się na tle innych - przyciągamy indywidualistów, takich jak my. Nasze doświadczenie daje Ci pewność, że obok wyrafinowanego designu otrzymujesz najwyższą, światową jakość, najlepsze materiały, dbałość o najdrobniejsze detale i komfort dopasowany do Twoich potrzeb.


Strona producenta: befame.pl

KRZESŁA CLAUDIE

W Claudie design od 40 lat tworzymy krzesła tapicerowane, które doceniają nasi Klienci na całym świecie. Nasza firma płynnie przebyła drogę od cenionego lokalnego zakładu stolarskiego do przedsiębiorstwa działającego w Polsce i za granicą, zatrudniającego dziś blisko 200 pracowników. Nowoczesne technologie stosujemy jedynie po to, by zapewnić odpowiednią skalę produkcji, a przede wszystkim strzec zachowania najwyższych standardów jakościowych na każdym jej etapie.


Strona producenta: claudie.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Potrzebne dodatkowe szczegóły? Porada w aranżacji? Skontaktuj się z nami.