Please enable JS

TKANINY

Poniżej przedstawiamy ofertę producentów tkanin obiciowych, których materiały dostępne są w naszym Salonie. Zapraszamy do naszej ekspozycji w Salonie Meblowym oraz Salonie Snu przy ulicy Zakładowej 14 w Koninie.TKANINY ZINC

Oryginalność i nowatorskie wzornictwo stoją na czele marki Zinc Textile. Umiejętnie zintegrowane kolekcje, w przeważającej monochromatycznej palecie z akcentami żywych kolorów. Zinc to luksusowe, wszechstronne gamy tkanin i oklein ściennych z nieoczywistymi wzorami, które zapewniają, że wnętrza nabierają niezwykłego charakteru.


Strona producenta: zinctextile.com


VILLA NOVA

Villa Nova tworzy charakterystyczne i eklektyczne wzorzyste tkaniny, zasłony, okleiny ścienne i poduszki. Inspirację czerpie z natury, wystaw sztuki i pojawiających się trendów w modzie. Projekt zwykle zaczyna się od ręcznie rysowanych szkiców lub ręcznie malowanych dzieł sztuki, które często są manipulowane i przerabiane w celu uzyskania ostatecznego projektu. Każdy projekt jest dalej rozwijany, aby opracować powtórzenia wzoru i kombinacje kolorów. Zespół projektowy współpracuje z doświadczonymi tkaczami i drukarzami, aby wybrać odpowiednie właściwości tkaniny, techniki tkackie i procesy drukowania. Cały proces, od wstępnej koncepcji do wprowadzenia produktu na rynek, może trwać od 12 do 18 miesięcy, co zapewniaja najwyższą jakość produktu końcowego.


Strona producenta: villanova.co.uk


BLACK EDITION

Marka wchodząca w skład grupy ROMO założonej w 1902 r. jako firma rodzinna z siedzibą w Nottinghamshire w Wielkiej Brytanii. Firma projektuje i sprzedaje ekskluzywne tkaniny meblowe, obiciowe i okleiny ścienne. Inspiracje wywodzące się z mody couture, sztuki abstrakcyjnej XX wieku, haftu ludowego, indyjskich wzorów Ikat i bizantyjskiej mozaiki szklanej to siła twórcza Black Edition. Stworzona z myślą o rynku luksusowych wnętrz Black Edition łączy wyrafinowane tekstury, innowacyjne techniki tkackie i efekty rzemieślnicze z wizjonerską paletą kolorów. Kreatywność projektowa oraz najwyższy poziom produktów i usług są kluczowe dla etosu firmy.


Strona producenta: blackedition.com

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Potrzebne dodatkowe szczegóły? Porada w aranżacji? Skontaktuj się z nami.